الکترونیک آرتس و دایس به‌ عنوان ناشر و سازنده Battlefield، نسخه جدید این بازی را با عنوان Battlefield V رونمایی کردند. این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و کامپیوتر در ۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر می‌شود. داستان بازی دوران جنگ جهانی دوم را به نمایش می‌کشد و همچنین با توجه به تریلرهای منتشرشده، بازی دارای گرافیکی بی‌نظیر و گیم‌پلی فوق‌العاده می‌باشد و می‌توان این نسخه را یک شاهکار و انقلابی نو از الکترونیک آرتس دانست. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود نسخه بتا بازی Battlefield V برای کامپیوتر همراه باشید.

دانلود نسخه بتا بازی Battlefield V برای کامپیوتر

بتا، نسخه‌ای آزمایشی است که دارای محدودیت‌هایی می‌باشد که توسط شرکت سازنده قبل از انتشار نسخه اصلی، منتشر می‌شود تا کاربران این بازی را تجربه کنند و سپس اگر مورد پسند آنان واقع شد، نسخه اصلی و کامل را خریداری کنند. اکنون نسخه بتا بازی Battlefield V منتشرشده است. همان‌طور که گفته‌شده، بازی دارای گیم‌پلی جدید و بسیار طبیعی می‌باشد که نسبت به سری‌های قبلی دست‌خوش تغییراتی شده است و این را می‌توان از تریلرهای منتشرشده متوجه شد. همچنین قابلیت‌های جدید به بازی اضافه‌شده است. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید بازی، وجود حالت Co-Op خواهد بود که سازندگان، آن را تجربه‌ای جدید و سرگرم‌کننده معرفی کردند.

ویژگی‌های جدید کلی، این بازی را از نسخه‌های قبلی متفاوت ساخته است. بازی دارای بخش چند نفره نیز می‌باشد که بزرگ‌ترین و البته مهم‌ترین بخش بتلفید ۵ است. بخش داستانی نیز همانند عالی Battlefield 1 کار شده است و وقایع جنگ جهانی دوم را به تصویر می‌کشد. برای دانلود نسخه بتا بازی Battlefield V برای کامپیوتر با گیم‌تودانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Battlefield V:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5 6600K یا AMD FX-6350 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™660 یا AMD Radeon™ HD 7850 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Battlefield V:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i7 3.0 GHz یا AMD FX-8370 4.1 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™GTX 970 یا AMD Radeon™ R9 270 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۵۰ گیگابایت

تریلر بازی Battlefield V:

برای دانلود ویدیو به سایت آپارت مراجعه کنید

توجه:نسخه بتا بازی Battlefield V تا تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۸، مصادف با ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ قابل استفاده بود. لینک‌های دانلود نیز به همین سبب برداشته شد.