بازی Life is Strange 2 ساخته استودیو فرانسوی دونت‌ناد می‌باشد و این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی‌های داستان محور چند سال اخیر است. سبک بازی اکشن – ماجراجویی می‌باشد و بازی برای Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد. Life is Strange اولین بار در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و باعث شد استودیو سازنده به‌سرعت به یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین سازنده بازی‌ها در بین گیمرها تبدیل شود. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی Life is Strange 2 برای کامپیوتر همراه باشید.

سری اول بازی Life is strange با داستانی بسیار تأثیرگذار در فضایی دل‌نشین، به اثری بسیار ماندگار و زیبا در سبک ماجراجویی تبدیل شد همین مورد باعث شد تا طرفداران شور و شوق وصف‌نشدنی برای سری دوم این بازی داشته باشند. شخصیت‌های اصلی بازی Life is Strange 2 دو برادر به نام‌هایشان و دنیل دیاز هستند که به ترتیب ۱۶ و ۹ سال سن دارند. این دو نفر، زندگی بسیار آرام و زیبایی در واشنگتن دارند تا اینکه طی یک اتفاق غم‌انگیز زندگی آن‌ها به‌طور کامل عوض می‌شود. این اتفاق باعث می‌شود که از دست پلیس‌ها فرار کنند و شان، تصمیم می‌گیرد تا برادر کوچک‌ترش را هم برداشته و راهی شهر Puerto Lobos در مکزیک شود. در این سفر کاربر دچار چالش‌ها و مشکلات زیادی می‌باشد که باید با موفقیت تمامی آن‌ها را پشت سر بگذارد.

دانلود بازی Life is Strange 2 برای کامپیوتر

با نزدیک‌تر شدن به شهر مکزیک، باشخصیت‌های جدیدی آشنا خواهیم شد که درروند داستان بازی مؤثر هستند. در Life is Strange 2 شاهد قدرت و قابلیت ویژه و جدید برای شخصیت‌ها هستیم که در طول این مشکلات بسیار به یاری آن‌ها می‌شتابد. در نسخه اول، بازیکنان در محیط‌های محدود به‌خصوص در مدرسه حضور داشتند اما اکنون این بازی قصد دارد شمارا به جاده‌هایی در آمریکا ببرد. شخصیت اصلی در بازی‌، شان برادر بزرگ‌تر دنیل خواهد بود و در اکثر دقایق بازی، داستان این دو کاراکتر در یک سفر جاده‌ای قرار دارد.

صداگذاری و موسیقی متن‌های بازی لایف ایز استرنج یکی از بهترین‌ها در نوبه خودش بود. یکی از برتری‌های سری بازی Life is Strange وجود آهنگ‌ساز معروف جاناتان مورالی می‌باشد که در نسخه اول این بازی، آهنگ‌های دل‌نشین و جذابی را طراحی کرده بود و اکنون این آهنگ‌ساز با شرکت دونت‌ناد دوباره برای ساخت آهنگ‌های نسخه دوم این بازی حضور دارد. در ادامه برای دانلود بازی Life is Strange 2 برای کامپیوتر با ما همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Life is Strange 2:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i3-2100 3.1GHz یا AMD Phenom X4 945 3.0GHz یا بهتر
حافظه رم: ۳ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 650 یا AMD Radeon™ HD R7 250 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۴ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Life is Strange 2:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i3-6100 3.7GHz یا AMD Athlon X4 845 3.5 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۶ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™1050 یا AMD Radeon™ RX 480 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۴ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۱۴ گیگابایت