Hitman را کمتر گیمری است که نمی‌شناسد و از این بازی با همان سبک و سیاق خاص خودش و آن گیم‌پلی جذابش لذت نبرده باشد. Hitman 2 جدیدترین نسخه از ماجراجویی‌ها و آدمکشی‌های مأمور ۴۷ در سال ۲۰۱۸ توسط استودیو آی‌اُ اینتراکتیو برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس‌وان منتشرشده است. با وب‌سایت گیم‌تودانلود و دانلود بازی Hitman 2 برای کامپیوتر همراه باشید.

در Hitman 2 دوباره مأمور ۴۷ را در قامت یک قاتل خونسرد می‌باشد که برای رسیدن به اهدافش، همه‌چیز و همه‌کس را از روبه رویش با تمامی ابزار و وسایل در دسترس برمی‌دارد و از محیط اطرافش به نحو احسنت برای شکست رقبا استفاده می‌کند. آزادی عمل بازی یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بازی است. هر بازیکن قادر خواهد بود با هر روش دشمنان مختلف را از پا دربیاورد و لزوماً یک مسیر یا روش خاص در بازی تعریف‌نشده است.

تنوع و طراحی عالی محیط‌های بازی یکی از ویژگی‌های مهم این بازی است به‌طوری‌که در مرحله‌ای در حال ورود به خانه‌ای در ساحل هستید که به نظر متروکه می‌رسد و در مرحله بعدی وارد محل برگزاری یک مسابقه ماشین‌سواری می‌شوید. استودیو آی‌اُ اینتراکتیو توانسته است محیط بازی را با بالاترین و دقیق‌ترین جزئیات طراحی و به تصویر بکشد. Hitman 2 بیشتر از آنکه یک شبیه‌ساز از دنیایی واقعی باشد، یک بازی ویدیویی کامل می‌باشد که اصول، قواعد و فرمول‌های خاص لذت‌بخش خودش را دارد و در کنار مراحل داستانی‌اش ویژگی‌های دیگری هم دارد که بازیکنان را به گشت‌وگذار در محیط‌هایش تشویق می‌کند.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی 2 Hitman:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5-2500K 3.3GHz یا AMD Phenom II X4 940 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 660 یا AMD Radeon™ HD 7870 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۶۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی 2 Hitman:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده:  Intel Core i7 3770 3,4 GHz یا FX-8350 4 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX 770 یا AMD Radeon™ R9 290 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۶۰ گیگابایت