بازی Pay Day 2 ازجمله بازی‌هایی است که مشابه آن را دریک دهه اخیر بسیار دیده‌ایم. Counter Strike نمونه قابل مثالی برای این‌گونه عناوین است. عناوینی که معمولاً پیرو داستان خاصی نیستند و شرط برنده شدن فقط و فقط زنده ماندن است!  Pay Day 2 عنوانی که در سال 2013 و با سروصداهای زیادی پا به عرصه سری بازی‌های Co-Up و مالتی پلیر گذاشت. عنوانی که در ابتدا برای کنسول‌های نسل هفتمی PS3 و Xbox 360 و همچنین بعد از گذشت چند سال پای خود را به کنسول‌های نسل هشتمی باز کرد. با گیم‌تودانلود و ادامه مطلب همراه ما باشید.

بازی داستان خاصی ندارد فقط برای شروع و اَماده کردن ذهن مخاطب سازنده چند خطی درباره شخصیت های بازی Wolf,Chains, Hoxton و رئیس گروه Dallas توضیح داده است. در این بازی شما حول محور 4 دلقک خشن قرار دارید و باید فقط و فقط دلار به دست آورید! گیم‌پلی بازی در بخش تک نفرِ چندان جالب نبوده و باید تمام امیدهای خود را در بخش چند نفرِ و آنلاین ببینید که واقعاً در این بخش بازی را می‌توان خوب ارزیابی کرد.

قابلیت‌های شخصی‌سازی نسبتاً کامل ازجمله عوض کردن ماسک‌ها و ارتقا Skillsها این بخش را تکمیل می‌کند. گرافیک بازی در عین خوب بودن و استفاده از موتور Diesel 2 از کیفیت نامناسب بافت‌ها رنج می‌برد و می‌تواند بازیکن را تا حدی خسته کند. در کنار عیب‌های وارده به این عنوان، بازی از صداگذاری خوبی برخوردار است و موسیقی‌های بازی حس هیجان بازی را دوچندان می‌کند. فرصت را از دست ندهید! اگر از این سبک بازی‌های خوشتان می‌آید و مشتاق آن هستید آن را در لیست دانلودی خود قرار دهید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی Pay Day 2: Game of the Year Edition:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel Quad Core Processor 2 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA یا Amd
حافظه کارت گرافیک: 512 مگابایت
فضای موردنیاز: 31 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Pay Day 2: Game of the Year Edition:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel Quad Core Processor 2.3 GHz یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA یا Amd
حافظه کارت گرافیک: 1 گیگابایت
فضای موردنیاز: 31 گیگابایت