بازی FIFA 14 از عناوین موفق شرکت باسابقهٔ Electronic Arts بود که در تاریخ 23 سپتامبر 2013 برای پلتفرم‌های PC, Play Station 3, Xbox 360 و با سپس باکمی تأخیر و با یک موتور گرافیکی پیشرفته‌تر برای کنسول‌های نسل هشتمی نیز به انتشار رسید. روند بازی همانند نسخه‌های قدیمی‌تر آن بر پایه‌یک شبیه‌سازی فوتبال بناشده است و سعی EA Sports بر آن بود که در آن سال عنوانی بسیار نزدیک به واقعیت را روانهٔ دنیای گیم کند. با گیم‌تودانلود و دانلود بازی FIFA 14 برای کامپیوتر همراه باشید.

گیم‌پلی بازی فوتبال فیفا 14 همانند نسخه‌های گذشته تغییرات ریزودرشت زیادی را در خود دیده است. بازی‌های فوق‌سریع نسخه قبل جای خود را به مصاف‌های فیزیکی و به‌مراتب کندتر داده‌اند. دیگر بازیکنان سرعتی مثل قبل مهارنشدنی نیستند و عوامل متعددی در موفق بودن حملات نقش دارند. نقش قدرت بدنی بازیکنان (که در بازی فیفا 13 کم اثرتر شده بود) بار دیگر پررنگ‌تر شده است و میزان آن در درگیری‌های تن‌به‌تن بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی‌های جدید همچون Protect The Ball بازیکن صاحب توپ را قادر می‌سازد تا از مالکیت خود بر توپ حفاظت کرده و مانع توپ‌گیری حریف شود. برای مثال بازیکن می‌تواند در زمان مواجه‌شدن با مدافع تیم حریف، بدن خود را در برابر وی قرار داده و از توپ محافظت کند و با دیدن کوچک‌ترین لغزش در جایگیری بازیکن مدافع چرخیده و از وی عبور کند؛ و یا می‌تواند در زمان دویدن و با مشاهده نزدیک شدن مدافع، بدن خود را سپر قرار داده و به مسیر خود ادامه بدهد و در صورت شدید بودن برخورد، خطا بگیرد. حضور لیگ‌های متنوع فوتبال که شامل لیگ‌های دسته دوم و سوم نیز می‌شود و درمجموع تعداد آن‌ها را به 32 لیگ می‌رساند نیز در مقابل رقیب ژاپنی فیفا یعنی PES از دیگر نقاط قوت بازی FIFA 14 است.

در بخش گرافیک تغییرات چندانی را نسبت به نسخهٔ قبل شاهد نیستیم و چهره‌ها با تغییرات اندک روانه شده‌اند و هیچ پیشرفت خاصی در سایه زنی و نورپردازی مشاهده نشده است. البته در بخش فیزیک بازی می‌توان تغییر و تحولات را تا حدی مشهود دانست. اضافه شدن قابلیت‌های جدید وزن بازیکنان و همچنین این Real Ball Physics این بخش را تکمیل می‌کند. همچون سری‌های دیگر فیفا در بخش موسیقی کمبودی احساس نمی‌شود و گزارشگری‌های بازی نیز همچنان حس واقعی یک فوتبال را به بازیکنان القا می‌کند.

اگر از طرفداران بازی FIFA هستید و دوست دارید نسخه‌های قدیمی‌تر آن را تجربه کنید،FIFA 14بهترین انتخاب است. برای دانلود این بازی در ادامهٔ مطلب با گیم‌تودانلود همراه باشید.

مشخصات حداقل سیستم موردنیاز بازی FIFA 14:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i3 2.4Ghz یا AMD FX 6350 یا بهتر
حافظه رم: ۴ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 210 یا Intel HD 4000 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۱ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۲۰ گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی FIFA 14:

سیستم‌عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸ [تنها ورژن ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel® Core™i5 2.8Ghz یا AMD FX 8350 یا بهتر
حافظه رم: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce® GTX™660 یا AMD Radeon™ HD 7870 یا بهتر
حافظه کارت گرافیک: ۲ گیگابایت
فضای موردنیاز: ۲۰ گیگابایت