بازی FOR HONOR، یک بازی در سبک اکشن می‌باشد که توسط کمپانی پرطرفدار Ubisoft که خالق سری بازی‌های Rainbow Six , Ghost Recon و … می‌باشد، تولید و منتشرشده است؛ در ادامه با گیم تو دانلود و دانلود بازی FOR HONOR برای کامپیوتر همراه باشید

بازی  FOR HONOR، یک بازی سوم شخص مبارزه‌ای آنلاین با مبارزات نفس‌گیر می‌باشد که استودیو Ubisoft Montreal وظیفه ساخت این عنوان را بر عهده داشته است. مبارزات بازی شمارا در دو گروه چهارنفره رو به روی‌هم قرار می‌دهد و با سلاح‌های سرد به مبارزه و جنگ با یکدیگر خواهید پرداخت.

در این مبارزات شما دارای سه کلاس ویژه خواهید بود که هرکدامشان مهارت و تخصص خاصی در کشتن و مبارزه دارند. شما می‌توانید از بین سه کلاس Chosen،Warborn  Legions یا یکی را انتخاب کرده و شروع به کشتن رقبا کنید. هرکدام از این کلاس‌ها از قبیله و کشورهای مختلفی هستند.

به‌عنوان‌مثال Chosen ها از سامورایی‌های باهوشی هستند که با آموزش‌های ذهنی و جسمی‌شان، با در دست داشتن شمشیر کاتانا، تبحر ویژه‌ای در مبارزه‌های سرعتی و نفس‌گیر دارند. Warborn ها نیز همان وایکینگ‌ها هستند که با عضلات نیرومند خود، با استفاده از تبرهای سرسنگین به جنگ دشمنان می‌روند. Legions ها نیز شوالیه‌های آموزش‌دیده‌ای هستند که با شمشیرها و زره‌های خود، مبارزات خونینی را شروع می‌کنند.

اگر به دنبال یک بازی آنلاین مبارزه‌ای سوم شخص می‌گردید که مبارزات طاقت‌فرسا و نفس‌گیری را شامل باشد، پیشنهاد می‌کنیم یک‌بار هم که شده عنوان FOR HONOR را تجربه کرده و با دوستان خود به مبارزه بپردازید.

** بروزرسانی 30 دی ماه 99: نسخه ماه january 2021 قرار گرفت**

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی FOR HONOR :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955
حافظه رم: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX660 یا AMD Radeon HD6970
حافظه کارت گرافیک: 2 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 40 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی FOR HONOR :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel Core i5-2500K یا AMD FX-6350
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX770 یا AMD Radeon R9 280X
حافظه کارت گرافیک: 3 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 40 گیگابایت