بازی Grand Theft Auto III، یک بازی در سبک اکشن می‌باشد که توسط استودیو DMA Design توسعه‌یافته و کمپانی مشهور Rockstar Games آن را منتشر نموده است. در این پست ما تصمیم گرفتیم تا راهنمای قدم‌به‌قدم این بازی هیجان‌انگیز را برای شما عزیزان آماده‌سازیم تا در صورت احتیاج، به آن مراجعه فرمایید و مراحل سخت این بازی را به‌راحتی پشت سر بگذارید؛ در ادامه با گیم تو دانلود همراه باشید …

بازی Grand Theft Auto III، اولین عنوان سه‌بعدی از سری بازی Grand Theft Auto می‌باشد که این مجموعه بازی را متحول نمود. در این بازی، بازیکنان مأموریت‌ها را کامل می‌کنند. سناریوهای خطی با مجموعه اهداف در جهت پیشرفت از طریق داستان می‌باشد. ممکن است که چند مأموریت فعال در حال اجرا در یک‌زمان داشته باشید که برخی از مأموریت‌ها طالب این است که بازیکن صبر کند تا دستورالعمل‌ها صادر شود یا حوادثی رخ دهد.

در خارج از مأموریت‌ها بازیکنان می‌توانند آزادانه در دنیای Open-World بگردند و توانایی تکمیل جهت آپشن مأموریت‌ها را نیز دارند. Liberty City از سه بخش تشکیل‌شده است که عبارت‌اند از: Portland, Staunton Island و Shoreside Vale. جزایر باز می‌شوند تا به بازیکنان برای پیشرفت داستان کمک کنند.