امروز با دانلود بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای PC همراه شما خواهیم بود. بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 یک بازی در سبک شوتر، اکشن و مخفی‌کاری می‌باشد که به تازگی توسط استودیوی Cl Games تولید و در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۲۱ (۱۴ خرداد ۱۴۰۰)، توسط همین استودیو منتشر شده است.

داستان بازی:

داستان بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را می‌توان ادامه‌ی داستان نسخه‌ی اول آن در نظر گرفت. شما در نقش تک‌تیر اندازی ماهر به نام Raven قرار دارید که در عملیات، بسیار کارکشته است. او باید به مأموریت‌های بسیار خطرناک و مناطقی پرخطر در خاورمیانه برای انجام عملیات‌های مخفیانه برود و هدف‌های از پیش تعیین‌شده را شناسایی و از فواصل بسیار دور، با شلیک گلوله از پای در آورد.

نکته بسیار جالبی که در این بازی وجود دارد این است که شما در طول تمامی عملیات‌ها تنها هستید و هیچ نیروی پشتیبانی یا گروهی برای مقابله با دشمن به همراه ندارید؛ پس باید بی سر و صدا هدف‌ها را شناسایی و نابود کنید.

در بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 همانند دیگر بازی‌های اکشن نمی‌توان به مواضع دشمن با سر و صدا و شلیک‌های پی در پی حمله کرد و با لشکر عظیمی از دشمنان مقابله نمود زیرا شما تنها هستید و اگر توسط نیروهای دشمن شناسایی شوید، مرگ شما حتمی است. در این بازی باید با آرامش و در سکوت کامل، راه را برای عبور و از بین بردن اهداف اصلی خود باز کنید و از فواصل هرچه دور تر، با شلیک تنها یک گلوله هدف را کشته و به‌سوی راه خروج حرکت کنید.

در بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 انواع بسیار زیادی از سلاح‌های تک‌تیر انداز، سلاح‌های خودکار و نیمه خودکار و سلاح‌های کمری وجود دارد که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌ها و معایبی را به همراه دارند که شما متناسب با نوع مأموریت خود، می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و در طول مراحل از آن استفاده نمایید.

مکانیسم شلیک کردن با سلاح‌های تک‌تیر انداز در بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 تا حد بسیار زیادی شبیه به واقعیت است و سازندگان این بازی تلاش کرده‌اند تا شلیک با سلاح‌های مختلف در این بازی تا حد بسیار زیادی شبیه به واقعیت باشد و نوع هدف‌گیری‌ها و برد سلاح‌ها را به واقعیت نزدیک کنند.

نکته بسیار مهمی که در بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 وجود دارد این است که شما برای شلیک‌های خود نیاز به‌دقت بسیار بالا و آرامش دارید؛ زیرا یک اشتباه منجر به شناسایی شدن شما توسط نیروهای دشمن و حمله‌ور شدن صدها سرباز به سمت شما می‌شود.

مأموریت‌های شما در مناطق مختلفی انجام‌شده و یکی از مواردی که موجب جذابیت هرچه بیشتر این بازی می‌شود این است که شما باید در روز و شب، در شرایط آب و هوایی مختلف همانند آفتاب سوزان، برف و کولاک و هوای سرد کوهستان مأموریت‌های خود را با موفقیت پشت سر بگذارید.

در این بین ابزارهای پیشرفته‌ای از قبیل دوربین دید در شب، پهپاد های شناسایی و تله‌های انفجاری نیز برای به ثمر رساندن مأموریت‌های شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت و می‌توانید در مواقع ضروری از آن‌ها استفاده نمایید.

گرافیک بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 رشد بسیار چشم‌گیری داشته و بهبودی بهتری نسبت به نسخه پیشین آن داشته است. جلوه‌های ویژه بصری، شرایط آب و هوایی و جزئیات بازی به نحو احسن ساخته‌شده تا تجربه‌ای بسیار شیرین از این بازی را داشته باشید.

امتیازات بازی:

بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 توانسته است تا امتیازات رضایت بخشی را از چندین نقد به عمل آمده، به دست آورد. بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 توانست تا از سایت Metacritic امتیاز ۷۳ از ۱۰۰، از سایت GameSpot امتیاز ۵ از ۱۰، از سایت PC Gamer امتیاز ۴۹ از ۱۰۰ و از سایت IGN امتیاز ۵ از ۱۰ را دریافت نماید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5 7600 یا AMD Ryzen 5 1600
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 970 یا AMD Radeon RX 580
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 20 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i7 7700 یا AMD Ryzen 7 1700
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 1070 یا AMD Radeon 5600 XT
حافظه کارت گرافیک: 8 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 20 گیگابایت