امروز با دانلود بازی Oddworld Soulstorm برای PC همراه شما خواهیم بود. بازی Oddworld Soulstorm یک بازی در سبک سکو بازی و ماجراجویی می‌باشد که به تازگی توسط استودیوی Oddworld Inhabitants تولید و در تاریخ ۶ آوریل ۲۰۲۱ (۱۷ فروردین ۱۴۰۰)، توسط همین استودیو منتشر شده است.

Oddworld، یک بازی خاطره انگیز:

بازی Oddworld، یک بازی قدیمی به‌حساب می‌آید که چندین و چند سال پیش، زمانی که کمپانی سونی اولین کنسول خود یعنی PlayStation را منتشر نمود، برای اولین بار این بازی بر روی این کنسول منتشر شده و تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین بازی‌های این کنسول گردید.

اکنون چندین سال از انتشار اولین نسخه بازی Oddworld می‌گذرد و دیگر هیچ نسخه‌ای از آن منتشر نشد تا اینکه کمپانی سونی تصمیم گرفت تا نسخه جدیدی از آن را در رویداد معرفی کنسول PlayStation 5 رونمایی کند و خاطرات طرفداران این بازی محبوب را باری دیگر زنده کند.

به همین دلیل است که این بازی، یکی از عناوین خاطره‌انگیز و مورد انتظار امسال بود که با معرفی شدن نسخه‌ی جدیدی از آن، طرفداران این بازی دوباره برای تجربه‌ای نو از بازی Oddworld با گرافیک نسل نهمی اقدام به خرید این بازی کرده و خاطرات گذشته خود را مرور کردند.

داستان بازی:

داستان بازی Oddworld Soulstorm از آنجایی شروع می‌شود که شما در نقش Abe در سیاره‌ای به نام Mudos حضور دارید که در این سیاره، موجوداتی هوشمند مختلفی وجود دارند. اما در این میان، وسعت عظیمی از این سیاره تحت کنترل گروهی به نام Glukkons بوده که حاکمی ظالم در رأس آن حضور داشته و از افراد ضعیفی همانند گروه شما به عنوان برده استفاده می‌کند و کار های سختی را به آن‌ها محول می‌کنند.

در این بین، Glukkons ها محلولی نوشیدنی و اعتیاد آور به نام SoulStorm Brew تهیه کرده‌اند با نوشیدن آن، هر موجودی از آن‌ها اطاعت کرده و تبدیل به برده‌ای فرمان پذیر می‌شود.

اکنون شما باید به دوستانتان کمک کنید تا از دست مأمورین حفاظتی این سیاره فرار کنند تا دیگر برده‌ی Glukkons ها نباشند و آزادانه زندگی کنند.

در بازی Oddworld Soulstorm، معماهای بسیار زیادی برای حل کردن وجود دارد که شاید در ابتدا حل کردن آن‌ها برایتان آسان باشد، اما هرچه مراحل بیشتری را پشت سر می‌گذارید، حل کردن معماها برایتان سخت‌تر شده و نیازمند به فکر کردن و برنامه‌ریزی دقیق‌تری خواهید بود.

یکی از نکات قابل توجهی که در بازی Oddworld Soulstorm وجود دارد این است که گرافیک بازی پیشرفت بسیار زیادی نسبت به نسخه‌های پیشین خود داشته و جذابیت بازی را دوچندان کرده است. حال وقت آن است که عنوان نوستالژی Oddworld را با گرافیک نسل نهمی و بسیار پویاتر از قبل تجربه کنید و از بازی کردن آن لذت ببرید.

امتیازات بازی:

بازی Oddworld Soulstorm توانسته است تا امتیازات رضایت بخشی را از منتقدین و نقدهای انجام شده به دست آورد. بازی Oddworld Soulstorm توانست تا از سایت Metacritic امتیاز ۷۳ از ۱۰۰، از سایت PC Gamer امتیاز ۶۵ از ۱۰۰، از سایت GameSpot امتیاز ۶ از ۱۰ و از سایت IGN امتیاز ۷ از ۱۰ را دریافت نماید.

به طور کلی، این بازی توانسته است تا نمرات خوبی را از منتقدین دریافت کرده و باری دیگر، خاطرات گیمر های قدیمی را زنده کند و برای مدت زیادی گیمرها را سرگرم خود نماید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Oddworld Soulstorm :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5 7600 یا AMD Ryzen 5 1600
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 970 یا AMD Radeon RX 580
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 20 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Oddworld Soulstorm :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i7 7700 یا AMD Ryzen 7 1700
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 1070 یا AMD Radeon 5600 XT
حافظه کارت گرافیک: 8 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 20 گیگابایت