سری بازی‌های God of War را کمتر کسی است که تا به حال نشنیده باشد. اولین نسخه این بازی سال 2005 منتشر شد و در سالیان اخیر شاهد نسخه‌های مختلف خدایان جنگ بوده‌ایم. یک بازی با سبک اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی که جدیدترین نسخه آن در سال 2018 برای کنسول PS4 به‌صورت انحصاری منتشر شد. بعد از گذشت 3 سال Sony تصمیم گرفت این بازی را برای نسخه PC منتشر کند و پس از انتشار این بازی، بلافاصله کرک شد. سونی در این نسخه همانند نسخه‌های قبلی توانست همان فرمول موفق را این بار در دنیایی متفاوت و با ظاهری جدید از کریتوس به خورد طرفداران بدهد. با گیم تو دانلود و دانلود بازی God Of War برای PC که شاهکار صنعت گیم قلمداد می‌شود، همراه باشید.

آترئوس پسر کریتوس یک شخصیت جدید است که به بازی اضافه‌شده است. شاید شما احساس کنید این شخصیت، یک شخصیت اضافی برای بازی باشد. ولی این کاراکتر، نقش مهمی در بازی ایجاد می‌کند و در مبارزات حس و حال هیجان‌انگیزی را به شما دست می‌دهد و همچنین در مبارزات به شما نیز کمک می‌کند. این بازی همانند نسخه‌های قبلی یک داستان باحالت خطی را ندارد و شما آزادی عمل بیشتری در بازی دارید و می‌توانید به مکان‌های مختلفی از بازی بروید و چرخی در محیط بزنید ولی این به این معنی نیست که حالت بازی Open World باشد. هدف سازنده بازی هم این‌گونه نبوده است که یک بازی در سبک بازی‌های GTA بسازد. شما فقط قادر خواهید بود که در مناطق اطراف گشت‌وگذاری کنید و چیزهای باارزشی را به دست آورید که اگر این چیزهای باارزش را به دست نیاورید، قطعاً بازی به‌صورت یک بازی خطی تبدیل می‌شد و شما در بعضی از مراحل به مشکل برخورد می‌کردید.

دانلود بازی God Of War برای PC

به‌جای دنیای تکراری یونان به سراغ دنیای جدید نورس و اساطیر اسکاندیناوی خواهیم رفت و داستان کریتوس و پسرش آترئوس را دنبال خواهیم کرد. تفاوت بزرگ دیگر این بازی با نسخه‌های قبلی این مجموعه مربوط به سلاح کریتوس است و کریتوس این بار به‌جای استفاده از تیغه‌های نمادین، از تبری جدید به‌نام Leviathan استفاده می‌کند. گرافیک بازی نیز، از نسخه‌های قبلی، زمین تا آسمان فرق کرده است و شاهد یکی از باکیفیت‌ترین بازی‌های 4K روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو هستیم که به‌صورت تمام و کمال کیفیت این کنسول را به رخ می‌کشد. کنسول PS4 Pro از فن فوق‌العاده Checkerboard برای رسیدن به رزولوشن 2160p استفاده می‌کند که بهترین کیفیت ممکن را برای یک بازی 4k به اجرا می‌گذارد.

درنهایت اگر به دنبال یک بازی سرگرم‌کننده، هیجان‌انگیز، باکیفیت و دارای داستانی بسیار جذاب هستید که سفری دراز و پر ماجرارو دنبال می‌کند، پیشنهاد می‌شود که بازی God of War را حتماً دانلود کنید.

Minimum System Requirements :

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) or AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz)
Ram: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 960 (4 GB) or AMD R9 290X (4 GB)
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space

Recommended system :

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i5-6600k (4 core 3.5 GHz) or AMD Ryzen 5 2400 G (4 core 3.6 GHz)
Ram: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1060 (6 GB) or AMD RX 570 (4 GB)
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space