امروز با دانلود بازی Battlefield 2042 برای PC در خدمت شما خواهیم بود. بازی Battlefield 2042 جدیدترین عنوان منتشر شده از سری بازی Battlefield در سبک اکشن می باشد که به تازگی توسط استودیوی DICE تولید و در تاریخ 19 نوامبر 2021 (25 آبان 1400) توسط کمپانی Electronic Arts منتشر شده است.

دانلود بازی Battlefield 2042 برای کامپیوتر

بخش داستانی جای خود را به بخش چند نفره می دهد:

در نسخه های پیشین سری بازی Battlefield شاهد یک بخش داستانی نسبتا کوتاهی بودیم که داستان هایی را از جنگ جهانی اول و دوم روایت میکردند. اما آنطور که مشاهده میشد، تمرکز اصلی سازندگان این بازی برروی بخش آنلاین و چند نفره ی این بازی بوده و اهمیت زیادی به بخش داستانی بازی نداده اند. از آنجایی که گیمرها از بخش چند نفره ی این بازی استقبال ویژه ای کرده اند، شرکت سازنده ی این بازی تصمیم گرفت تا به بخش چند نفره و آنلاین این بازی، اهمیت بیشتری بدهد.

با گذشت سه سال از انتشار آخرین نسخه از سری بازی Battlefield یعنی عنوان Battlefield V و انتشار آپدیت های متعدد برای این بازی، شرکت Electronic Arts تصمیم گرفت تا نسخه جدیدی از این سری بازی را معرفی کند؛ اما اینبار متفاوت تر از قبل عمل نمود و همه ی گیمرها را حیرت زده کرد.

شرکت Electronic Arts به همراهی استودیوی DICE نسخه ی جدیدی از این سری بازی را با عنوان Battlefield 2042 معرفی کردند که این بازی فاقد بخش داستانی بوده و تنها تمرکز آن برروی بخش آنلاین و چند نفره است.

دانلود بازی Battlefield 2042 برای کامپیوتر

داستان بازی:

داستان بازی Battlefield 2042 در آینده ای نه چندان دور و در سال 2042 رقم میخورد؛ جایی که ربات ها و فناوری های جدید به رشد و شکوفایی رسیده و در بخش نظامی از جایگاه ویژه ای برخوردارند. ماموریت های بسیار زیادی در نسخه جدید وجود دارد که شما با کمک دوستانتان باید این ماموریت ها را به ثمر برسانید.

همانطور که گفته شد، این نسخه شامل بخش داستانی نمی باشد؛ اما شرکت EA ماموریت های بخش چند نفره ی این بازی را طوری طراحی کرده که گیمرها جای خالی بخش داستانی را در این نسخه حس نکنند!

دانلود بازی Battlefield 2042 برای کامپیوتر

امتیازات بازی:

طی نقد و بررسی های به عمل آمده، بازی Battlefield 2042 از نگاه منتقدین نتوانسته است به خوبی در صحنه وارد شود و برخی از مشکلات سبب شده تا این بازی از سایت Metacritic امتیاز 68 از 100، از سایت PC Gamer امتیاز 80 از 100، از سایت GameSpot امتیاز 7 از 10 و از سایت IGN امتیاز 7 از 10 را بدست بیاورد که نمرات متوسطی برای این بازی محسوب خواهد شد.

توجه:

این بازی کاملا آنلاین بوده و کرک نخواهد شد؛ شما برای تجربه این بازی نیاز به خرید CD-KEY این بازی دارید.

برای خرید CD-KEY این بازی با آیدی @DeejMoeid در تلگرام ارتباط برقرار کنید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Battlefield 2042 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5 6600K یا AMD Ryzen 5 1600
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 1050Ti یا AMD Radeon RX 560
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 100 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Battlefield 2042 :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i7 4790 یا AMD Ryzen 7 2700X
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 3060 یا AMD Radeon RX 6600 XT
حافظه کارت گرافیک: 8 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 100 گیگابایت