امروز با دانلود بازی Marvels Spider Man Miles Morales برای PC در خدمت شما عزیزان هستیم. بازی Marvels Spider Man Miles Morales جدیدترین نسخه منتشرشده از سری بازی Spider Man، در سبک اکشن و جهان باز می‌باشد که به‌تازگی توسط استودیوی Nixxes Software برای پلتفرم PC ریمستر شده و در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۷ آبان ۱۴۰۱) توسط کمپانی PlayStation منتشرشده است.

داستان بازی:

داستان بازی Marvels Spider Man Miles Morales ادامه‌ی نسخه اول این بازی نیز می‌باشد. داستان از جایی شروع می‌شود که مایلز توسط عنکبوتی گزیده می‌شود و جالب است بدانید، این عنکبوت همان عنکبوتی است که پیتر توسط آن گزیده شده و قدرتی شگفت‌انگیز را به دست آورده بود.

یک روز که مایلز به همراه پیتر مشغول انجام کار در خانه بودند، مایلز تلاش می‌کند تا به پیتر بگوید که تغییراتی در بدن او رخ‌داده است. پیتر فکر می‌کند که منظور مایلز، بلوغ جسمی و جنسی آن است اما مایلز با پرشی به سقف و نگه‌داشتن خود بر روی سقف همانند یک عنکبوت، به پیتر فهماند که او هم تبدیل به مرد عنکبوتی شده است.

آنجا بود که پیتر نیز راز خود را برای مایلز فاش کرد و او هم بر روی سقف آویزان شد؛ مایلز بالاخره فهمید که قهرمان رویا های او، همان پیتر پارکر است.

پیتر که می‌خواهد زندگی آرامی را کنار مری جین آغاز کند، لباس و هویت خودش را به مایلز می‌دهد تا قهرمان این شهر بزرگ، مایلز باشد و مرد عنکبوتی تازه‌نفسی را وارد میدان کند. پیتر به مایلز تمامی آموزش‌های لازم را می‌دهد و آمادگی بدنی مایلز را افزایش می‌دهد تا او نیز بتواند یک مرد عنکبوتی قدرتمند باشد.

مایلز مسئولیت سختی را بر عهده گرفته است؛ زیرا وی هم باید از مادرش برای رسیدن به شورای شهر نیویورک حمایت کند و هم با تبهکاران بزرگ و کوچک در سطح شهر نیویورک مبارزه کند. اما در این میان باید با یک گروه خلاف‌کار و تولید انرژی بزرگ به نام Roxxon نیز مبارزه کند و جلوی فعالیت‌های تبهکارانه آنان را بگیرد.

مبارزات بسیار هیجان‌انگیزی در این نسخه رخ می‌دهد که شما را به‌شدت مجذوب خود کرده و ساعت‌ها شما را سرگرم بازی کردن این عنوان می‌کند. همچنین گرافیک این بازی به نسبت نسخه پیشین، پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای داشته و ویژگی Ray-Tracing باعث طبیعی شدن هرچه بیشتر جزئیات این بازی شده است.

امتیازات بازی:

با ظهور فوق‌العاده بازی Marvels Spider Man Miles Morales و داستان‌سرایی متفاوت این عنوان نسبت به نسخه‌های پیشین، این نسخه توانسته تا از منتقدین مطرح نمرات فوق‌العاده خوبی را دریافت نموده و از نقدها سربلند بیرون آید. بازی Marvels Spider Man Miles Morales توانست از سایت Metacritic امتیاز ۸۸ از ۱۰۰، از سایت PC Gamer امتیاز ۸۴ از ۱۰۰ و از سایت GameSpot امتیاز ۷ از ۱۰ را دریافت نماید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Marvels Spider Man Miles Morales :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i3 4160 یا AMD Ryzen 5 1600
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX 950 یا AMD Radeon RX 470
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 75 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Marvels Spider Man Miles Morales :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های ۶۴ بیت]
پردازنده: Intel Core i5 4670 یا AMD Ryzen 5 1600
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA Geforce® GTX™ 1060 یا AMD Radeon RX 580
حافظه کارت گرافیک: 8 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 75 گیگابایت