توجه: 

این بازی کرک نشده و برای اجرای آن نیاز به خرید CD-Key اشتراکی یا اورجینال آن دارید. برای تهیه CD-Key اورجینال یا اشتراکی این محصول می توانید با آیدی تلگرام @DeejMoeid و یا شماره 09117562515 تماس حاصل فرموده و این محصول را تهیه نمایید.

امروز با دانلود بازی Resident Evil 4 Remake همراه شما خواهیم بود. بازی Resident Evil 4 Remake جدیدترین عنوان بازسازی شده از سری بازی ترسناک و اکشن Resident Evil می باشد که توسط کمپانی CAPCOM تولید و در تاریخ 23 مارچ 2023 (3 فروردین 1402) توسط همین کمپانی منتشر شده است.

بازسازی های پرطرفدار سری RE:

همانطور که میدانید، سری بازی Resident Evil همیشه مورد استفبال گیمرها قرار گرفته و طرفداران بسیار زیادی دارد. از زمانی که کنسول PS1 وارد بازار گردید و اولین نسخه از سری بازی Resident Evil برروی آن منتشر شد، این بازی گیمر های زیادی را به سمت خود جذب کرد و با سبک منحصر به فردی که داشت، تحول جدیدی در صنعت بازی ایجاد نمود.

پس از گذشت سال ها از انتشار نسخه های رسمی Resident Evil 2 , 3 , 4، شرکت CAPCOM به این فکر افتاد که این نسخه های پرطرفدار را با گرافیک نسل نهم بازسازی کند. پس از انتشار ریمیک نسخه Resident Evil 2 و بازخورد بسیار مثبت از سمت کاربران، شرکت CAPCOM تصمیم گرفت تا نسخه Resident Evil 3 را نیز بازسازی و منتشر کند که از این نسخه نیز بازخورد بسیار خوبی دریافت نمود.

اما همچنان برروی بازسازی نسخه Resident Evil 4 بحث هایی وجود داشت و چون این نسخه، یکی از پرطرفدار ترین نسخه های منتشر شده در گذشته بود، ریمیک و بازسازی آن باید بدون هیچ مشکلی صورت میگرفت و عرضه بازار می شد. ابتدا خبر هایی مبتنی بر انتشار نسخه واقعیت مجازی این نسخه برروی کنسول های نسل نهم و رایانه های شخصی منتشر گردید.

اما همچنان خبری از انتشار ریمیک نسخه عادی این بازی برروی PC نبود تا اینکه در مراسمی شرکت CAPCOM اقدام به معرفی این نسخه نمود و همه گیمرها از انتشار این نسخه غافلگیر شدند.

داستان بازی:

داستان بازی Resident Evil 4 Remake از آنجایی شروع می شود که دختر رئیس جمهور، “اشلی گراهام” ربوده شده و مامور ویژه “لیان اس کندی” به همراه گروهی از ماموران به روستایی که اشلی در آن ربوده شده است، عازم شدند. در نگاه اول، همه چیز عادی و آرام به نظر می رسید تا اینکه اهالی روستا به ماشین حامل لیان و گروه آن، حمله میکنند و دو مامور پلیس را کشته و ماشین را به انتهای دره می اندازند.

لیان که به دنبال اشلی در این روستای بزرگ و پر رمز و راز میگردد، متوجه می شود که روستاییان از قبل منتظر ورود لیان به این روستا بوده اند و خود را اماده ی مبارزه با لیان و گروه او کرده بودند و دستور داشتند تا لیان را متوقف کرده و او را از بین ببرند.

اما این سوال وجود دارد که اهالی این روستا چه نوع موجوداتی هستند و به چه صورتی تحت کنترل قرار گرفته اند؟

افراد این روستا به نوعی انگل که لاس پلاگاس نام دارد مبتلا شده اند و باعث میشد که به طور غیر منطقی و چشم بسته، از فرقه مذهبی لوس ایلامینادوس پیروی کنند. رهبر این فرقه بیتورس مندز نام دارد که به دستور او، تمامی روستاییان بدون اینکه کنترلی برروی عقل و منطق خود داشته باشند، به سمت لیان حمله ور شده و فقط میخواهند تا وی را بکشند.

ماموریت اصلی شما در این بازی، نجات اشلی گراهام و خلاص شدن از این روستا و افراد مرموزش می باشد که باید با حل کردن معما و برداشتن موانع، از این مخمسه نجات پیدا کنید.

توجه: 

این بازی کرک نشده و برای اجرای آن نیاز به خرید CD-Key اشتراکی یا اورجینال آن دارید. برای تهیه CD-Key اورجینال یا اشتراکی این محصول می توانید با آیدی تلگرام @DeejMoeid و یا شماره 09117562515 تماس حاصل فرموده و این محصول را تهیه نمایید.

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز بازی Resident Evil 4 Remake :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core i5 7500 یا AMD® Ryzen 3 1200
حافظه رم: 8 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia® GeForce™ GTX 1050Ti یا AMD® Radeon™ RX 560
حافظه کارت گرافیک: 4 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 90 گیگابایت

مشخصات سیستم پیشنهادی بازی Resident Evil 4 Remake :

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ [تنها ورژن های 64 بیت]
پردازنده: Intel® Core™ i7 8700 یا AMD® Ryzen 5 3600
حافظه رم: 16 گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia® GeForce™ GTX 1070 یا AMD® Radeon™ RX 5700
حافظه کارت گرافیک: 6 گیگابایت
فضای مورد نیاز: 90 گیگابایت