GTA V بدون شک یکی از بهترین بازی‌های PC است که پس از مدت‌ها سکوت راک استار گیمز بالاخره نسخهٔ PC این بازی را به‌طور رسمی اعلام کرد و در سال ۲۰۱۵ این بازی روانهٔ بازار شد. وسعت بازی به‌قدری است که به‌راحتی می‌تواند شمارا ساعت‌ها در خود مشغول کند. برای شما علاقه‌مندان، آپدیت‌های این بازی را آماده کرده‌ایم که در ادامه می‌توانید آن را دریافت کنید.

مطابق دیگر قسمت‌های این سری، این شهر بازی است که ستاره اصلی GTA V است. لس سانتوس ما را دعوت می‌کند که درجهان پر از جزییات خود و با دستاوردهای بسیار زیاد و چیزهای دیگرش، فاز جدیدی از ماجراجویی‌های خودمان را آغاز کنیم. البته مسلماً کیفیت این شهر به‌مانند تریلرهای بازی نیست، ولی لحظات ناب بسیار زیای در بازی وجود دارد که شمارا میخکوب می‌کند. این لحظات ناب می‌تواند شامل طلوع زیبای آفتاب از پشت یک کوه هزاران ساله، مسابقه دادن در فاضلاب‌های حومه لس سانتوس در هنگام غروب دل‌نشین خورشید و یا فقط به‌سادگی می‌تواند در زمان سوئیچینگ واقع‌بینانه بین شخصیت‌ها باشد که ساختمان‌های مایل‌ها دورتر را نیز به‌وضوح به تصویر می‌کشد.

تنوع در عابران پیاده و شلوغی خیابان‌ها در GTA V بسیار بیشتر از قسمت‌های پیشین شده و ساختمان‌های بزرگ و کوچک به همراه پیاده‌روهای زیبا و خیابان‌هایی که از شدت تمیزی برق می‌زند همگی نشان‌دهندهٔ تقلیدی واضح از شهر لس‌آنجلس است. در هنگام صبح وقتی به خیابان‌ها می‌رویم، مردمانی را می‌بینیم که در انتظار رسیدن اتوبوس برای شروع یک روز کاری دیگر هستند؛ اما نکتهٔ جالب‌تر اینجا است که در جای‌جای کوچه‌های بازی هر فضای آن توسط مغازه‌ها، مردم و وسایل نقلیه اشغال‌شده است و سروصدایی که مدام به گوش می‌رسد باعث شده تا شهر بسیار زنده به نظر برسد.

همچنین شما می‌توانید نسخه فول DLC به‌همراه تمامی آپدیت‌ها که دارای آپدیت 1.57 نیز می‌باشد را از این طریق دانلود کنید.