PC بازان مشتاق تر از همیشه منتظر عرضه ی بازی GTA V هستند

شرکت راک استار پس از انکه تاریخ عرضه ی رسمی بازی GTA V را به تعویض انداخت شایعات فراوانی مبنی بر عرضه ی این عنوان بر روی رایانه های شخصی قوت گرفت اما برخی از مسئولان این شرکت صاحب نام این شایعات را فعلا به دست فراموشی سپرده اند. پس از انتشار رسمی این خبر، گیمرهای PC باز با اطلاع یافتن از این خبر بسیار مهم، در طی یک درخواست نامه ای که 150 هزار نفر از هواداران سری بازی های Grand Theft Auto آن را امضا نموده اند خواستار عرضه ی جدیدترین عنوان GTA بر روی پلتفرم قدرتمند PC شدند.

بقیه در ادامه مطلب…

 

این درخواست نامه از همان ابتدا توسط اقای “مایک جولیارد” اغاز شده است که تا به این لحظه توانسته 150 هزار نفر را با خود برای پافشاری به خاطر عرضه ی بازی GTA V بر روی رایانه های شخصی همراه کند. این شخص پس از انکه با این درخواست نامه ی خود توانسته محبوبیت زیادی در بین PC بازان کسب کند به تازگی در طی گزارشاتش اعلام کرده است:

 

ما فقط به عنوان یک خانواده ی کوچک از بین میلیون ها هوادار سری بازی های GTA امیدوارم GTA V برای PC نیز همانند نسخه های کنسولی عرضه شود، که امیدوارم با عرضه ی این بازی بر روی رایانه های شخصی، سران و مسئولان شرکت راک استار متوجه ی علاقه ی PC بازان به این امر شوند و ما به طور جدی کار این شرکت را تضمین می کنیم. به نظر شما آیا طرفداران اکثر بازی های شرکت راک استار می توانند شاهد عرضه نشدن جدیدترین عنوان این شرکت بر روی پرقدرت ترین پلتفرم دنیا باشند؟ ما به طور رسمی از شرکت Rockstar Games در خواست میکنیم که بازی GTA V را بر روی PC عرضه کنید زیرا اگر این اتفاق رخ ندهد یک فاجعه در صنعت گیم اتفاق می افتد و بخش کثیری از مردم که در سرتاسر نقاط دنیا زندگی می کنند سری بازی های GTA را تجربه کرده اند که عرضه نشدن این عنوان را یک امری کاملا شرم آور و ننگین می دانند و فقط ای کاش این عنوان بر روی برترین و پرقدرت ترین پلتفرم که میتواند ویژگی ها و بخش های بسیار مهمی از بازی را در خود با بالاترین حد گرافیکی و… به اجرا در آورد عرضه شود.

 

اقای “مایک جولیارد” با ناراحتی هرچه تمام در سخن پایانی خود گفت:

 

من امیدوارم GTA V بر روی PC عرضه شود…

 

با این سخنان کوبنده و ناراحت کننده ای که اقای جولیارد در محافل مختلف اعلام کرده است شرکت راک استار باید برای گیمرهایی که پلتفرم اصلی انان رایانه هایشان می باشد عنوان محبوب و فوق العاده ی GTA V را عرضه کند زیرا عرضه نشدن این بازی برای انان میتواند یک کار ناپسندی در کارنامه ی این شرکت ثبت شود.

 

منبع: گیمفا