شرکت Rockstar در اواخر نسل هفتم خاطرات بی نظیری را با عرضه GTA V رقم زد. حال می خواهد که با انتشار بازی خود برای PC و کنسول های جدید بار دیگر همگان را حیرت زده کند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا ببینیم نظر افراد پشت این پروژه بزرگ چه می باشد.

برای مشاهده توضیحات به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

آقای Strauss Zelnick به عنوان رئیس شرکت Take-Two گفته اند:

آنها می خواهند که مشتریان را از هوش ببرند و هر گونه انتظارات را برآورده کنند. زمانی که GTA 5 را بر روی نسل جدید تماشا می کنید نمی گویم که بهتر شده است یا خیر بلکه ضمانت می کنم که کیفیت بالاتری خواهد داشت.

۳۴ میلیون نسخه از این بازی منتشر شده است اما در کره زمین ۷ میلیارد جمعیت وجود دارد. با این حساب هنوز ۶٫۹ میلیارد نفر دیگر وجود دارد که باید به آنها نیز رسیدگی شود. هم یک بازار بزرگ وجود دارد و هم یک عنوان خارق العاده. GTA بیانگر این صنعت است. شما چطور می خواهید که یک کنسول نسل جدید بخرید اما GTA بازی نکنید؟

پورت های نسل هشتمی تغییرات چشم گیری را در زمینه گرافیکی ارائه خواهند کرد به عنوان مثال “ترسیم اجسام در فواصل مختلف (draw distance) به همراه بافت ها از کیفیت بسیار مناسبت تری برخوردار خواهند بود و در کنار این موارد، خیابانها شلوغ تر بوده و رزولوشن بازی نیز بالاتر می باشد”. این اطلاعات در Rockstar Newswire منتشر شده است. 

Rockstar Games همچنین شفاف سازی کرده است که انتقال فایل های Save از PS3 و Xbox 360 به PC, PS4 یا Xbox One، فقط برای شخصیت های ساخته شده در بخش Grand Theft Auto Online محقق خواهد بود (که اطلاعات آن در شبکه های Cloud شبکه Rockstar Social Club قرار دارد). همچنین تمامی محتویاتی که تا کنون برای Grand Theft Auto Online عرضه شده است مانند مشاغل، اسلحه، خودرو و غیره در همان ابتدا برای نسخه های PC, PS4 یا Xbox One در دسترس می باشد.

نسخه PC بازی Grand Theft Auto 5 از یک ویرایشگر فیلم انحصاری بهره می برد که بازیکنان می توانند در آن با خلق صحنه های متفاوت آنها را ضبط کرده و در کنار یکدیگر قرار دهند.

منبع : گیمفا